Kovan tason osaamista iloisella otteella

Ihmiset

Asiakkuudet ja projektit

Henri Pylväs

Account Manager

Henri Pylväs

hoitovapaalla 2021

henri.pylvas@valu.fi

Kimmo Korpela

Account Manager

Kimmo Korpela

050 533 8805

kimmo.korpela@valu.fi

Maria Riikonen

Account Manager

Maria Riikonen

050 3537 180

maria.riikonen@valu.fi

Lauri Alppisara

Account Manager

Lauri Alppisara

050 375 6355

lauri.alppisara@valu.fi

Outi Soikkeli

Account Manager

Outi Soikkeli

040 519 9035

outi.soikkeli@valu.fi

Petri Kananen

Project Manager

Petri Kananen

050 3644770

petri.kananen@valu.fi

Janne Hukka

Project Manager

Janne Hukka

044 3620 835

janne.hukka@valu.fi

Markus Ikonen

Customer Support Manager

Markus Ikonen

050 352 9108

markus.ikonen@valu.fi

Suunnittelu ja tuotanto

Jussi Mäkinen

Web Consultant

Jussi Mäkinen

050 3534 220

jussi.makinen@valu.fi

Ville Juvonen

UI/UX Designer

Ville Juvonen

ville.juvonen@valu.fi

Esa-Matti Suuronen

Lead Developer

Esa-Matti Suuronen

esa-matti.suuronen@valu.fi

Timo Leppänen

Senior Developer

Timo Leppänen (Luuptek Oy)

Mikko Karjalainen

Developer

Mikko Karjalainen

mikko.karjalainen@valu.fi

Arttu Sippola

Developer

Arttu Sippola

arttu.sippola@valu.fi

Jarkko Uro

Developer

Jarkko Uro

jarkko.uro@valu.fi

Joonas Varis

Developer

Joonas Varis

joonas.varis@valu.fi

Teemu Virenius

Developer

Teemu Virenius

teemu.virenius@valu.fi

Matti Tanskanen

Developer

Matti Tanskanen

matti.tanskanen@valu.fi

Jesse Lampinen

Developer

Jesse Lampinen

jesse.lampinen@valu.fi

Johto

Vesa Lehtinen

Chief Executive Officer

Vesa Lehtinen

041 5054 634

vesa.lehtinen@valu.fi

Harri Valkonen

Chief Operating Officer

Harri Valkonen

050 428 8220

harri.valkonen@valu.fi

Juha Mattila

Sales Director

Juha Mattila

050 524 1846

juha.mattila@valu.fi

Mikko Virenius

Chief Technology Officer

Mikko Virenius

050 5551 222

mikko.virenius@valu.fi

Taina Hämäläinen

HR Manager / Executive Assistant

Taina Hämäläinen

044 284 0680

taina.hamalainen@valu.fi

Kari Turunen

Founder, Chairman of The Board

Kari Turunen

050 587 2796

kari.turunen@valu.fi

Vilma Luoma-aho

Member of the Board

Vilma Luoma-aho

vilma.luoma-aho@jyu.fi

Juha Suni

Member of the Board

Juha Suni

040 533 1581

juha.suni@valu.fi

Sami Suni

Member of the Board

Sami Suni

050 303 0051

sami.suni@valu.fi

Member of the Board

Timo Siira

timo.siira@salivirta.fi