Kovan tason osaamista iloisella otteella

Ihmiset

Myynti ja asiakkuudet

Toni Hintikka

Account Manager

Toni Hintikka

010 4235 404

toni.hintikka@valu.fi

Henri Pylväs

Account Manager

Henri Pylväs

050 452 2414

henri.pylvas@valu.fi

Kimmo Korpela

Account Manager

Kimmo Korpela

010 4235 411

kimmo.korpela@valu.fi

Pertti Almqvist

Account Manager

Pertti Almqvist

044 366 4957

pertti.almqvist@valu.fi

Markus Ikonen

Customer Support Manager

Markus Ikonen

010 423 5400

markus.ikonen@valu.fi

Suunnittelu ja tuotanto

Maria Riikonen

Web Communications Consultant

Maria Riikonen

050 3537 180

maria.riikonen@valu.fi

Jussi Mäkinen

Web Consultant

Jussi Mäkinen

050 3534 220

jussi.makinen@valu.fi

Kari Kantola

Senior Visual UX Designer

Kari Kantola

040 5533 593

kari.kantola@valu.fi

Petri Tillikainen

Lead Visual UX Designer

Petri Tillikainen

040 5850 916

petri.tillikainen@valu.fi

Natanael Sinisalo

Senior Developer

Natanael Sinisalo

natanael.sinisalo@valu.fi

Esa-Matti Suuronen

Lead Developer

Esa-Matti Suuronen

esa-matti.suuronen@valu.fi

Janne Hukka

Technical Project Manager

Janne Hukka

044 3620 835

janne.hukka@valu.fi

Henri Sutinen

Senior Developer

Henri Sutinen

044 301 7331

henri.sutinen@valu.fi

Mika Ripatti

Senior Developer

Mika Ripatti

045 348 2800

mika.ripatti@valu.fi

Timo Paananen

Senior Developer

Timo Paananen

044 502 5588

timo.paananen@valu.fi

Mikko Karjalainen

Developer

Mikko Karjalainen

mikko.karjalainen@valu.fi

Tero Paajoki

Developer

Tero Paajoki

tero.paajoki@valu.fi

Arttu Sippola

Developer

Arttu Sippola

arttu.sippola@valu.fi

Jarkko Uro

Developer

Jarkko Uro

jarkko.uro@valu.fi

Joonas Varis

Developer

Joonas Varis

joonas.varis@valu.fi

Teemu Virenius

Developer

Teemu Virenius

teemu.virenius@valu.fi

Ksenia Karhunen

Developer

Ksenia Karhunen

ksenia.karhunen@valu.fi

Johto

Vesa Lehtinen

Account Director

Vesa Lehtinen

041 5054 634

vesa.lehtinen@valu.fi

Chief Operating Officer

Harri Valkonen

010 4235 416

harri.valkonen@valu.fi

Juha Mattila

Sales Director

Juha Mattila

010 4235 403

juha.mattila@valu.fi

Mikko Virenius

Chief Technology Officer

Mikko Virenius

050 5551 222

mikko.virenius@valu.fi

Vilma Luoma-aho

Member of the Board

Vilma Luoma-aho

vilma.luoma-aho@jyu.fi

Juha Suni

Member of the Board

Juha Suni

010 4235 402

juha.suni@valu.fi

Sami Suni

Member of the Board

Sami Suni

050 303 0051

sami.suni@valu.fi

Taina Hämäläinen

Executive Assistant

Taina Hämäläinen

044 284 0680

taina.hamalainen@valu.fi

Kari Turunen

CEO, Founder

Kari Turunen

010 4235 412

kari.turunen@valu.fi