Iloinen joukko valulaisia palvelee Jyväskylässä ja Helsingissä!

Yhteystiedot

Tutustu henkilöstöömme
  • #
    Myynti

    010 4235 403
    myynti@valu.fi

    Ota yhteys myyntiimme ja autamme sinua löytämään parhaan ratkaisun tilanteeseenne!

     

  • #
    Asiakastuki

    010 423 5400
    tuki@valu.fi

    Mittaamme asiakastyytyväisyyttä tukitikettijärjestelmän avulla sekä tasaisin väliajoin asiakastyytyväisyyskyselyn avulla. Viimeisen vuoden aikana reaaliaikainen tukityytyväisyys on ollut 96-100% mittausajankohdasta riippuen.

  • #
    Laskutus

    Operaattori: E204503
    OVT-tunnus: 003710974108

    laskutus@valu.fi

Myynti

Juha Mattila

Myyntijohtaja

Juha Mattila

010 4235 403

juha.mattila@valu.fi

Toni Hintikka

Asiantuntija

Toni Hintikka

010 4235 404

toni.hintikka@valu.fi

Kimmo Korpela

Asiakkuuspäällikkö

Kimmo Korpela

010 4235 411

kimmo.korpela@valu.fi

Vesa Lehtinen

Asiakkuusjohtaja

Vesa Lehtinen

041 5054 634

vesa.lehtinen@valu.fi

Jyväskylä

Piippukatu 11, 40100 Jyväskylä

Scroll Down

Helsinki

Mikonkatu 13 F, 00100 Helsinki

Scroll Down

Ota yhteyttä!

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.
Kari Turunen

Kari Turunen / Toimitusjohtaja

kari.turunen@valu.fi