Iloinen joukko valulaisia palvelee Jyväskylässä ja Helsingissä!

Yhteystiedot

Tutustu henkilöstöömme
  • #
    Asiakaspalvelu/vaihde

    010 4235 400
    info@valu.fi

    Tätä kautta asiasi ohjautuu oikealle taholle

  • #
    Myynti

    050 524 1846
    myynti@valu.fi

    Ota yhteys myyntiimme ja autamme sinua löytämään parhaan ratkaisun tilanteeseenne!

     

  • #
    Asiakastuki

    050 352 9108
    tuki@valu.fi

    Mittaamme asiakastyytyväisyyttä tukitikettijärjestelmän avulla sekä tasaisin väliajoin asiakastyytyväisyyskyselyn avulla. Viimeisen vuoden aikana reaaliaikainen tukityytyväisyys on ollut 96-100% mittausajankohdasta riippuen.

  • #
    Laskutus

    044 284 0680
    laskutus@valu.fi

    Operaattori: E204503
    OVT-tunnus: 003710974108

     

     

Myynti

Juha Mattila

SALES DIRECTOR

Juha Mattila

050 524 1846

juha.mattila@valu.fi

Toni Hintikka

ACCOUNT MANAGER

Toni Hintikka

050 400 3731

toni.hintikka@valu.fi

Kimmo Korpela

ACCOUNT MANAGER

Kimmo Korpela

050 533 8805

kimmo.korpela@valu.fi

Vesa Lehtinen

ACCOUNT DIRECTOR

Vesa Lehtinen

041 5054 634

vesa.lehtinen@valu.fi

Jyväskylä

Piippukatu 11, 40100 Jyväskylä

Scroll Down

Helsinki

Mikonkatu 13 F, 00100 Helsinki

Scroll Down

Ota yhteyttä!

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.
Kari Turunen

Kari Turunen / Toimitusjohtaja

kari.turunen@valu.fi